Tootearendus

Meie eesmärk on pakkuda kliendile toote või tehnilise erilahenduse loomisel inseneriteadmisi juba kõige varajasemast faasist – siis kui see on alles mõte või idee. Anda lisandväärtust ning suunata toote loomist ja kujundamist läbi tootearenduse erinevate faaside eesmärgi poole:

 • Idee – hindame eesmärki ning vajadust, kaardistame idee ja selle parameetrid.
  Sünonüümid: sihtgrupp, miks, kui palju, milleks, ärimudel, jne.
 • Kontseptsioon – loome eskiisi ja kujundame keskkonna, esimesed visuaalsed kujundused ja insenertehnilised lähenemised. Paneme paika funktsioonid.
  Sünonüümid: funktsionaalsus, kuidas, miks just nii, kas saab teisiti, mis võimalused veel, kas vajadus on täidetud, kasumlikkus, 3D-skaneerimine, jne.
 • Disain – kaasame vajadusel parimaid tööstusdisainereid kellega teeme regulaarselt koostööd.
  Sünonüümid: vastavus ideele ja kontseptsioonile, raamidest välja, julge, jõuline, ergonoomika, 3D, kujundus, turundusmaterjalid, jne.
 • Konstrueerimine/projekteerimine – koostame 3D tarkvaras toote funktsionaalse mudeli, joonised, materjalid, dokumentatsioon. Teeme vajadusel tugevusarvutused.
  Sünonüümid: efektiivsus, vastupidavus, kindlus, tugevus, kergus, funktsionaalsus, tootmise lihtsus, turvalisus, jne.
 • Prototüüpimine – viime tootearenduse esimese käegakatsutava tooteni, loome esimesed visuaalsed mudelid 3D printides või valmistades toote lõpp-produktina.
  Sünonüümid: ergonoomika, visuaal, kasutamismugavus, jne.
 • Tootmiseks ettevalmistus – koostame dokumentatsiooni tootmiseks, vajadusel leiame vajalikud tarnijad ja koostööpartnerid. Pakend ja pakendamine.
  Sünonüümid: võtmed kätte, lõpptoode, mahud, kvaliteet,jne.


Võta meiega ühendust:

Saada e-mail: Inseneribüroo Tenfour info@tenfour.ee
Helista: Inseneribüroo Tenfour +372 50 28 401